Witamy w sklepie BIG FUN Republic!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0
/

PUZZLE

Puzzle - seria LUNA

Puzzle - seria LUNA
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 39,50 PLN
Producent: BIG FUN Republic
Indeks: 190116
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 9,50 PLN (przedpłata) 13,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

„Luna” – to słowo w wielu językach oznacza księżyc. Łamigłówka o tej dźwięcznej nazwie przedstawia w pozycji podstawowej księżyc w pełni. Piękne, regularne koło. Aż żal niszczyć tę figurę... Jest to jednak niezbędne by ułożyć kolejne kształty. Jeden za drugim... i jeszcze następny. Twoja kreatywność może przekroczyć wszelkie granice! Tak jak księżyc wygląda inaczej podczas każdej fazy, tak i ty możesz za każdym razem ułożyć inaczej wszystkie elementy.

Jeżeli kiedykolwiek wcześniej zdarzało Ci się narzekać na nudę, to puzzle „Luna” sprawią, że o tym zapomnisz. Większość naszych układanek ma elementy o kształtach trójkątnych i czworokątnych. Ta układanka ma elementy o zaokrąglonych bokach, więc i formy do ułożenia są różne. Jeśli masz już inne łamigłówki BIG FUN Republic, „Luna” będzie dla Ciebie pewną odmianą. Jeżeli są to Twoje pierwsze drewniane puzzle – zobacz koniecznie jak zupełnie odmienne kształty można ułożyć z innych dostępnych serii edukacyjnych puzzli!

Zaangażuj rodzinę i przyjaciół i razem twórzcie nowe figury. Wyzwól swój potencjał kreatywności.

 

Jak układać?

Zawsze wykorzystuj wszystkie osiem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.

Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

 

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie ośmiu elementów!  Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

 

Ilość elementów

8
Ilość figur do ułożenia 100
Wymiary opakowania 15 cm 15 cm x 2 cm

 

PRODUKT POLSKI

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem