0
/

PUZZLE

Puzzle - seria LINK

Puzzle - seria LINK
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,50 PLN
Producent: BIG FUN Republic
Indeks: 190093
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 10,50 PLN (przedpłata) 13,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Weź w swoje ręce puzzle Link i pokaż co potrafisz! Udowodnij, że kolejny niebanalny zestaw figur jest dla Ciebie do pokonania. Posługując się siedmioma elementami, możesz kilkadziesiąt razy dowieść, że żadna zagadka dla Ciebie nie istnieje. Oczywiście okupisz to odpowiednią ilością czasu, determinacji i cierpliwości wyzwalając w sobie nieprzebrane pokłady odkrywczej kreatywności, sokolego wzroku i wyobraźni. Czy masz duszę odkrywcy, umysł konstruktora, oczy architekta i serce magika? Na pewno posiadasz wszystkie te cechy, tylko musisz je dopiero w sobie odkryć. Naucz się dostrzegać to, co ukryte. Pomoże Ci w tym układanka Link zapewniając niezapomnianą zabawę, satysfakcję i radość.

Seria Link przeznaczona jest dla osób poszukujących prawdziwych wyzwań. Łamigłówka powstaje z podziału trójkąta równobocznego na 7 części (w tym prostokąt, trapez, równoległobok oraz 3 różne trójkąty). Każda większa część może zostać utworzona z 2 trójkątów, co sprawia, że podczas układania często zapędzimy się w ślepy zaułek.

 Z łamigłówką dostajemy ponad 100 wzorów do rozwiązania. Poza kilkoma wzorami zwierząt, łamigłówka raczej zawiera bardziej wymagające kształty.

Jak układać?

Zawsze wykorzystuj wszystkie siedem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.

Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie siedmiu elementów!  Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

\\\"\\\"

Ilość elementów 7
Ilość figur do ułożenia 112
Wymiary opakowania 14 cm x 9 cm x 2 cm

\\\"\\\"

PRODUKT POLSKI

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem