0
/

PUZZLE

Puzzle - seria T

Puzzle - seria T
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,50 PLN
Producent: BIG FUN Republic
Indeks: 190130
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 10,50 PLN (przedpłata) 13,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Puzzle z serii „T” - klasyka w najlepszym gatunku.

Składają się one z czterech specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, które można ułożyć na ponad 70 różnych sposobów.

Po raz pierwszy pojawiły się w Nowym Jorku w 1903 roku, kiedy jedna z firm wykorzystała je do promocji nowej herbaty – „White Rose Ceylon Tea”. Z wykonanych z kartonu puzzli należało ułożyć literę „T”, co nawiązywało do hasła promującego produkt: „Make the T(ea)”, które można tłumaczyć dwojako: „Ułóż (literę) T” lub „Zaparz herbatę”. Puzzle zostały wykorzystane także przez firmę Amour’s z Chicago do promocji kiełbasek.

W latach 70-tych Nob Yoshigahara zmodyfikował wygląd puzzli – wykonał je z drewna „pradu”, wzmacniając tym samym ich trwałość, oraz zmienił ich proporcje, aby zwiększyć ilość możliwych do ułożenia figur.

\\\"\\\"

Obecnie są jednymi z najbardziej zaskakujących i inspirujących puzzli dostępnych na rynku.

Jak układać?
Zawsze wykorzystuj wszystkie cztery elementy układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.

Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie czterech elementów!  Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

Ilość elementów 4
Ilość figur do ułożenia 71
Wymiary opakowania 12 cm x 12 cm x 2 cm


\\\"\\\"

PRODUKT POLSKI

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem