0
/

PUZZLE

Puzzle - seria HEY!

Puzzle - seria HEY!
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,50 PLN
Producent: BIG FUN Republic
Indeks: 190079
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 10,50 PLN (przedpłata) 13,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

HEY! to edukacyjne puzzle, które poruszą Twoją wyobraźnię.

Siedem specjalnie zaprojektowanych, drewnianych elementów wystarczy, byś w pełni odczół przyjemność płynącą z tworzenia.

Na odkrycie czekają fantastyczne kształty. A kiedy już poskromisz pozornie nierozwiązywalne zadania... to będzie dopiero początek zabawy! Wówczas wystarczy spotkać się w większym gronie i urządzić zawody!

HEY! to wyzwanie rzucone najbardziej wytrwałym. Ale pamiętaj - to co pozornie niemożliwe, faktycznie znajduje się w zasięgu Twojego umysłu.

Poczuj się odkrywcą! Dzięki puzzlom HEY! zwiększysz skuteczność logicznego myślenia. Zaczniesz dostrzegać rozwiazania, które wcześniej wydawały się nie istnieć.

Jak układać?

Zawsze wykorzystuj wszystkie siedem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.

Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie siedmiu elementów!  Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

\\\"\\\"

Ilość elementów 7
Ilość figur do ułożenia 100
Wymiary opakowania 12,5 cm x 12,5 cm x 2 cm

\\\"\\\"

PRODUKT POLSKI

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem