0
/

PUZZLE

Puzzle - seria FAN

Puzzle - seria FAN
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 49,50 PLN
Producent: BIG FUN Republic
Indeks: 190055
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 10,50 PLN (przedpłata) 13,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Puzzle z serii FAN

Puzzle „Fan” to łamigłówka, która wzmocni Twoją spostrzegawczość. Siedem specjalnie zaprojektowanych elementów sprawi, że poczujesz radość płynącą z tworzenia.

Na odkrycie czekają fantastyczne kształty. „FAN” to dziesiątki rozwiązań do odkrycia. Pamiętaj! - to, co pozornie niemożliwe, może być przez Ciebie pokonane.

Poczuj się odkrywcą - do tego nie musisz znać ani jednego wzoru! Przekonaj się, o ile przyjemniej jest kombinować przy puzzlach, niż brnąć przez zadania najeżone abstrakcyjnymi prawidłami. A kiedy już poskromisz pozornie nierozwiązywalne zadania… to będzie dopiero początek zabawy! Wystarczy spotkać się w większym gronie i urządzić zawody!

Dzięki puzzlom „Fan” wzmocnisz swoją kreatywność. Zaczniesz dostrzegać rozwiązania, które wcześniej wydawały się nie istnieć.

Jeżeli nudzi Ci się w niekończące się letnie dni i nie masz co robić w długie zimowe wieczory to powinieneś mieć pod ręką puzzle FAN. Z nimi zapomnisz co znaczy słowo nuda!

To ponad 230 zagadek o różnym stopniu trudności. Nie zniechęcaj się jeśli jakaś figura przyspoży trudności. Im więcej problemów i wyzwań, tym większa satysfakcja gdy osiągniesz już swój cel!


Jak układać?

Zawsze wykorzystuj wszystkie siedem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy. Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie siedmiu elementów! Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

Ilość elementów 7
Ilość figur do ułożenia 233
Wymiary opakowania 13 cm x 11 cm x 2 cm

\\\"\\\"

PRODUKT POLSKI

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem