0
/

GRY LOGICZNE

Square - Up!

Square - Up!
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 119,00 PLN
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 10,50 PLN (przedpłata) 13,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Cel gry:

 

Należy tak przesuwać płytki, aby układ kolorów w centralnej części ramki odpowiadał dokładnie ułożeniu kolorów w kostce do potrząsania.

 

Instrukcja gry

1. Gra jest przewidziana dla dwóch graczy. Każdy z graczy potrząsa swoją kostką aż do momentu, gdy poszczególne kosteczki w jej wnętrzu znajdą się na swoich miejscach. UWAGA! Po potrząśnięciu kostką nie może być więcej niż 4 kosteczki w tym samy kolorze. Jeśli uzyskasz układ pięciu lub więcej kosteczek w tym samym kolorze – potrząśnij nią jeszcze raz.

2. Następnie gracze zamieniają się kostkami do potrząsania i odkładają je na bok, nie mogą ich ponownie dotykać, aż do momentu rozpoczęcia kolejnej rozgrywki.

3. Każdy z graczy musi przesuwać płytki w ten sposób, aby odwzorować układ kolorów w centralnej części ramki tak jak to wynika z kostki do potrząsania. Płytki nie mogą być wyjmowane z ramki, mogą być jedynie przesuwane.

4. Gracz, który jako pierwszy uzyska dokładne odwzorowanie płytek w centralnej części ramki, zamyka wieczko tak aby obramować układ płytek i wygrywa grę!

5. Aby rozpocząć nową grę, po prostu potrząśnijcie kostkami aby uzyskać nowy układ kolorów. Nie musicie zmieniać układu płytek w ramce.

 

Gra w pojedynke

Square Up! to również gra dla pojedynczego gracza.

Na przykład:

1. Potrząśnij kostką i zobacz jak szybko uda ci się odwzorować dany układ kolorów. Zmierz czas i sprawdź czy uda ci się uzyskać lepszy wynik przy innym wzorze kolorów.

2. Wykorzystując wszystkie 24 płytki doprowadź do układu gdzie każdy z kolorów styka się z tym samym kolorem tylko z jednej strony (jednym bokiem)

3. Wykorzystaj płytki z drugiego zestawu i wymień je tak aby mieć po pięć płytek w czterech różnych kolorach. Pomieszaj je i zobacz jak szybko uda ci się uzyskać układ jednakowych kolorów w każdym rzędzie. Następnie spróbuj uzyskać ten sam efekt w kolumnach.

4. Nie poprzestawaj na tym. Wymyśl jakiś wzór i przekonaj się jak szybko uda ci się znaleźć rozwiązanie.

 

Gra rekomendowana dla dzieci od 7 lat w zwyż.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem