0
/

GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

Hoket

Hoket
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 179,00 PLN
Producent: BIG FUN Republic
Indeks: 190161
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 10,50 PLN (przedpłata) 13,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Hoket to gra zręcznościowa, która dostarczy ci wiele emocji! Niewiele jest gier tak prostych, a przy tym tak wciągających. Zasady są następujące – graczy jest dwóch, a wygrywa ten, któremu uda się wstrzelić więcej krążków na stronę przeciwnika!

Hoket to gra dla każdego i na każdą okazję. Możecie grać we dwoje albo urządzić rozgrywki dla większej grupy. Grę można zabrać na imprezę albo wakacje. Pewne jest jedno - zarówno graczy, jak i widzów czeka wyśmienita zabawa.

Instrukcja gry

Plansza została podzielona na dwa pola. Pola rozdziela drewniana ścianka, w której znajduje się otwór. Naprzeciw siebie stają dwaj zawodnicy. Każdy otrzymuje po siedem krążków, które rozkłada dowolnie na swojej stronie (zabronione jest zastawianie otworu). Rozgrywkę rozpoczynają na komendę „Start!”. Gracze próbują wstrzelić swoje krążki w otwór w ściance i umieścić je na polu przeciwnika. Wstrzeliwanie odbywa się wyłącznie z pomocą gumek rozciągniętych na przeciwległych końcach planszy. Grę toczyć można aż do momentu, gdy jednemu z zawodników uda się wstrzelić wszystkie krążki na przeciwną stronę. Innym rozwiązaniem jest prowadzenie gry przez określony czas (zazwyczaj kilkadziesiąt sekund). W tym wypadku wygrywa ten, komu na finiszu pozostało mniej krążków.

Jeśli krążek po wystrzale przez danego gracza wypadnie poza planszę, gracz ten ma obowiązek podnieść go i umieścić na swoim polu.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem