Witamy w sklepie BIG FUN Republic!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0
/

BIG FUN Republic

 

BIG FUN Republic - to przede wszystkim kreatywność, profesjonalizm i produkty najwyższej jakości. Tworzymy z pasją i chcemy abyście doświadczyli Państwo tego, co my, bawiąc się naszymi produktami. Produkty, które oferujemy łączą w sobie estetykę z trwałością, jakość z elegancją.

Podstawowym elementem naszej oferty są niepowtarzalne drewniane puzzle edukacyjne, które zachwycają swą pomysłowością, a za razem prostotą. Nasze produkty łączą w sobie przyjemne z pożytecznym, a co za tym idzie stanowią doskonały przedmiot zabawy zarówno dla  dzieci jak i starszych. Pomagają rozwijać wyobraźnię przestrzenną, koncentrację i wytrwałość w dążeniu do celu. Zabawa to spontaniczność, a wyobraźnia wolna od wszelkiej presji poddaje najlepsze pomysły i rozwiązania –  rozwijaj spostrzegawczość i zmysł konstruktorski.

 

Dodatkowo, aby podnieść prestiż i zapewnić niepowtarzalność oferujemy Państwu możliwość personalizacji naszych produktów:

- opakowania wykonywane na podstawie opracowanych przez naszą Firmę lub  dostarczonych przez Państwa projektów graficznych;

- laserowe grawerowanie wzorów na dowolnym elemencie puzzli;

- możliwość umieszczania na opakowaniach naklejek wykonanych wg. Państwa projektów.

Więcej na temat personalizacji znajdziecie w zakładce "Personalizacja Produktów"

BIG FUN Republic

Kontakt ze sklepem