Witamy w sklepie BIG FUN Republic!Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 10 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
0
/

Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
 • BIG FUN Republic

   

  BIG FUN Republic - to przede wszystkim kreatywność, profesjonalizm i produkty najwyższej jakości. Tworzymy z pasją i chcemy abyście doświadczyli Państwo tego, co my, bawiąc się naszymi produktami. Produkty, które oferujemy łączą w sobie estetykę z trwałością, jakość z elegancją.

  Podstawowym elementem naszej oferty są niepowtarzalne drewniane puzzle edukacyjne, które zachwycają swą pomysłowością, a za razem prostotą. Nasze produkty łączą w sobie przyjemne z pożytecznym, a co za tym idzie stanowią doskonały przedmiot zabawy zarówno dla  dzieci jak i starszych. Pomagają rozwijać wyobraźnię przestrzenną, koncentrację i wytrwałość w dążeniu do celu. Zabawa to spontaniczność, a wyobraźnia wolna od wszelkiej presji poddaje najlepsze pomysły i rozwiązania –  rozwijaj spostrzegawczość i zmysł konstruktorski.

   

  Dodatkowo, aby podnieść prestiż i zapewnić niepowtarzalność oferujemy Państwu możliwość personalizacji naszych produktów:

  - opakowania wykonywane na podstawie opracowanych przez naszą Firmę lub  dostarczonych przez Państwa projektów graficznych;

  - laserowe grawerowanie wzorów na dowolnym elemencie puzzli;

  - możliwość umieszczania na opakowaniach naklejek wykonanych wg. Państwa projektów.

  Więcej na temat personalizacji znajdziecie w zakładce "Personalizacja Produktów"

  Produktów w sklepie: 30
 • CUBE - Factory of Ideas

  Za Factory of Ideas stoją ludzie od dawna związani z grami planszowymi. To Oni tworzymy popularną w Poznaniu sieć sklepów Cube, w której możecie - korzystając z zawsze fachowej porady - wybrać coś dla siebie z ogromnej masy produktów. To Oni maczali palce w powstaniu pierwszej edycji kultowego już dziś ,,Munchkina''.

  Kolejnym, naturalnym, krokiem w rozwoju Ich planszówkowej działalności stało się wydawnictwo gier planszowych - Factory of Ideas. Korzystając ze sporego doświadczenia, jakie posiadają... Wiedzy oraz pasji... chcą dostarczać Wam produkty najwyżej jakości. Jakość ta oznacza  nie tylko najwyższy poziom wydania, ale i fakt, iż proponowane przez Factory of Ideas gry będą jednymi z najlepszych w swoich kategoriach. Mamy nadzieję, że dostarczą Wam wielu godzin świetnej zabawy.

  Produktów w sklepie: 3
 • EGMONT

  Egmont jako wydawca gier planszowych wprowadza co roku na rynek kilkanaście nowych tytułów. Są wśród nich doskonałe gry familijne, dla małych dzieci a także dla zaawansowanych planszówkowiczów. Koncepty gier opracowują najwybitniejsi autorzy z całego świata a ilustrują znani graficy.

  Rynkowymi bestsellerami ostatnich lat stały się „Pędzące żółwie”, „Pan tu nie stał”, „Nogi stonogi” a „Potwory w Tokio” to grą roku!

   
  Produktów w sklepie: 2
 • Galakta

  Galakta - wydawnictwo zajmujące się wydawaniem polskich wersji gier planszowych oraz niekolekcjonerskich gier karcianych.

  Siedziba wydawnictwa znajduje się w Krakowie.

  Wydawnictwo Galakta wydało wiele polskich tłumaczeń gier stworzonych przez amerykańskie wydawnictwo Fantasy Flight Games.

  Produktów w sklepie: 3
 • GAMES Factory

  Games Factory Publishing to firma, która zrodziła się z marzenia by na rynek polski powróciła kultowa gra „Dominion”. Od tej decyzji zaczęła się ich dobra passa, która trwa do dziś. Są młodym ale prężnie działającym wydawnictwem, które może pochwalić się sporym dorobkiem wydawniczym. Wybierając tytuły, które wydają kierują się zasadą „wydajemy gry, w które sami chcemy grać”.
  Ich projekty biją rekordy popularności!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gier od Games Factory!
   

  Produktów w sklepie: 1
 • Hasbro

  Hasbro, Inc. –  firma zajmująca się produkcją zabawek, a od 2007 roku również produkcją filmową z udziałem bohaterów należących do firmy.

  Produktów w sklepie: 1
 • Hippocampus

  Wydawnictwo Hippocampus jest firmą rodzinną.

  Począwszy od 2006 roku zajmujemy się upowszechnianiem w Polsce kolekcji kultowych filmów z dzieciństwa z serii „Było sobie…” oraz edukacyjnych gier planszowych, encyklopedii i puzzli.

  W 2011 roku, zainspirowani sukcesem kolekcji filmowych, stworzyliśmy pierwszą edukacyjną grę planszową dla dzieci „Było sobie życie”, która została przyjęta przez rodziców i dzieci z ogromnym entuzjazmem.

  Do tej pory sprzedaliśmy ponad 100 tysięcy egzemplarzy gry planszowej „Było sobie życie” na podstawie cieszących się niesłabnącą popularnością bajek z dzieciństwa.

  Sukces ten zmotywował nas do rozszerzenia naszego portfolio o kolejne gry edukacyjne na podstawie serii „Było sobie…”.

  Podobnie jak twórca kultowych bajek z serii „Było sobie…” Albert Barillé, szukaliśmy języka, który trafia do dzieci.

  Podobnie jak on, zdecydowaliśmy, że nasz przekaz będzie opierał się na poczuciu humoru i radości ze wspólnej zabawy.

  Gry planszowe dla dzieci przygotowujemy z niezwykła starannością, zarówno pod względem merytorycznym, estetycznym jak i wykonania.

  Bo każde dziecko jest dla nas MISTRZEM.

  Wiemy, że i ono może nas wiele nauczyć.


  Misja

  Jesteśmy specjalistami od łączenia wspólnej zabawy z nauką.

  Produktów w sklepie: 2
 • LACERTA

  Wydawnictwo Lacerta zostało założone w maju 2006 roku we Wrocławiu. Jej założycielami była grupa zapaleńców gier planszowych. Obecnie wydawnictwem zarządzają Małgorzata i Przemysław Korzeniewscy. W styczniu 2016 Wydawnictwo przejęło firmę Planszoweczka.pl. Od tego momentu Wydawnictwo Lacerta powiększyło się o kilka tytułów i stale pracują nad opracowywaniem nowych gier planszowych.

  Produktów w sklepie: 3
 • MagWords.pl

  MagWords.pl jest w 100% Polską firmą, co ważne jeste też firmą rodzinną. 

  Jak mówią sami o osobie: "To co robimy - robimy z pasji - mamy to szczęście, że udało nam się połączyć, posiadaną wiedzę, wykształcenie, zainteresowania.  Tak czy owak - gdyby nie dzieci, nie byłoby MagWords..."

  Magwords to producent pomocy edukacyjnyjnych - takich jak alfabety magnetyczne - duże i małe, cyfry magnetyczne, zestawy do nauku czytani, pisania czy liczenia oraz karty i tablice magnetyczne. Tworzą unikalne produkty, które trafiły już do ponad 30 krajów na całym świecie i cieszą się coraz większą popuklarnością zbierając przy tym pozytywne opinie wszystkich klientów.

  Słowo MagWords wzięło swój początek od 2 angielskich słów "Magnetic"  - czyli magnetyczne/ny oraz "Words"  - czyli słowa, wyrazy.

  Zwrot MagWords znaczy po prostu: "Magnetyczne Słowa", "Magnetyczne Wyrazy" - choć określenie Magiczne Wyrazy też będzie na miejscu.

  Marka MagWords jest zastrzeżonym znakiem towarowym, a produkty zostały objęte ochroną w Urzędzie Patentowym RP oraz w międzynarodowej organizacji OHIM w Alicante.

  Produktów w sklepie: 65
 • PHALANX

  PHALANX to założone 21 kwietnia 2009 r. wydawnictwo, pod szyldem którego gracze mają okazję zaopatrzeć się w najlepsze gry planszowe, zarówno własnego pomysłu, jak i oparte na międzynarodowych licencjach. Wśród nich nie znajdziesz sztampowego tematu, ani nieudolnej mechaniki. Wydają wyłącznie najlepsze, wyselekcjonowane tytuły, by zagwarantować najwyższy poziom przyjemności z rozgrywki.
  Wszystkie ich gry zdobywają bardzo wysokie oceny recenzentów, a jedna z nich, „Boże Igrzysko: Dzieje Rzeczypospolitej Szlacheckiej” otrzymała prestiżowy tytuł polskiej Gry Roku 2011.
   

  Produktów w sklepie: 1
 • Pharm Monika Koprivova

  Pharm Monika Koprivova

  Produktów w sklepie: 1
 • REBEL

  REBEL Wydawnictwo, które w swojej ofercie ma szeroką gamę różnego rodzaju gier - od dużych planszuwek po małe gry karciane. Zależy im na dobrej opinii, a także długofalowej i szerokiej współpracy z autorami z całego świata. Stąd nie brakuje tu tytułów, które zdobyły uznanie na całym świecie. Sprawdź ofertę produktów wydawnictwa REBEL w naszym sklepie - Udanej zabawy!

  Produktów w sklepie: 46
 • TACTIC

  Już od ponad czterdziestu lat, mająca swoje korzenie w Finlandii, firma Tactic zajmuje się produkcją gier.

  Dzięki innowacyjnym pomysłom i najwyższej jakości wykonaniu, zdobyły one uznanie klientów.
  Podstawowym celem firmy TACTIC jest dostarczenie klientom takich gier, które pomogą im zapomnieć o trudach codziennych dni, przeżyć chwile radości i dobrej wspólnej zabawy, lub po prostu miło spędzić wolny czas.

  Produktów w sklepie: 1
 • Trefl

  Trefl SA to jeden z największych producentów puzzli w Europie i wiodący producent gier planszowych w Polsce. Grupa Trefl działa od 1985 roku i stale się rozwija. W skład Grupy wchodzą przedsiębiorstwa produkcyjno-handlowe oraz trzy spółki sportowe i jedna o charakterze mediowym. 

  Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry.

  Produktów w sklepie: 1
Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]